معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی تربت جام تاکید کرد:

پیشرفت دانشکده علوم پزشکی تربت جام در گرو همکاری و هماهنگی تمامی نیروها و مدافعان سلامت در سنگر خدمت رسانی خالصانه

۰۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۷ کد : ۲۰۰۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۷
پیشرفت دانشکده علوم پزشکی تربت جام در گرو همکاری و هماهنگی تمامی نیروها و مدافعان سلامت در سنگر خدمت رسانی خالصانه

معاون توسعه و منابع دانشکده علوم پزشکی تربت جام ضمن خدا قوت به همه تلاشگران و مدافعان حوزه سلامت دانشکده گفت: از همه همکاران دانشکده در تمامی سنگرهای خدمت‌رسانی خواهشمندم تمام تلاش خود را در جهت خدمت خالصانه به مردم عزیز شهرستان بکار گیرند.

دکتر علی عظیمی در گفت و گو با خبرنگار وبداجام افزود: توجه به نیازهای مالی، رفاهی و پشتیبانی همکاران در اولویت کاری معاونت توسعه دانشکده قرار گرفته تا همکاران با خیالی آسوده‌تر و دغدغه‌ی مالی کمتر بتوانند به وظایف ذاتی خود عمل نموده و با تکریم کامل ارباب رجوع، رضایت خلق خدا و نهایتا خالق مهربان را به ارمغان آوردند.

دکتر عظیمی تصریح کرد: علیرغم تمام مشکلات اعتباری و ناکافی بودن تخصیص‌های مربوطه، همکاران پرتلاش معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشکده تمام توان خود را به خدمت گرفته و نهایت پیگیری و تلاش خود را بکار خواهند گرفت تا با عنایت و لطف الهی و یاری مسولین مربوطه بتوانیم به موقع حقوق پرسنل را پرداخت نماییم.
ایشان در پایان عنوان کردند:
در همین راستا از همه همکاران دانشکده در تمامی سنگرهای خدمت‌رسانی خواهشمندم تمام تلاش خود را در جهت خدمت خالصانه به مردم عزیز شهرستان بکار گرفته تا ضمن تکریم کامل و واقعی ارباب رجوع در جهت ارتقای بهره‌وری، کاهش هزینه‌های غیرضروری و سایر الزامات اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری‌ست، گام برداشته و با این اقدامات تیم معاونت توسعه و سایر مسولین دانشکده را در راستای تحقق اهداف کمی و کیفی توسعه ای یاری فرمایید. ان‌شاءالله
 

کلید واژه ها: مدافعان سلامت معاونت توسعه مدیریت و منابع


( ۱ )

نظر شما :