نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز

نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۹:۱۵ کد : ۷۷ خبر گزاری وبدا_دانشکده
تعداد بازدید:۱۴۱
نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان سجادیه تربت جام
نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: در هشتمین روز از دهه مبارک فجر دستگاه اکسیژن ساز با هزینه ای بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در بیمارستان سجادیه تربت جام نصب و راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار وبدا جام،دکتر  محمد افکار رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام با اشاره به نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان سجادیه تربت جام گفت: این دستگاه بزرگترین دستگاه اکسیژن ساز منطقه جام است که با مخزن ۲هزار لیتر و ظرفیت ۶ هزار لیتر در دقیقه با خلوص ۹۳ درصد اکسیژن تولید می کند که ظرفیت نرمال و نهایی آن است.

او افزود:این دستگاه جهت تامین اکسیژن بخشهای درمانی و مخصوصاً بیماران کرونایی ضروری است و علاوه بر این بیمارستان سجادیه تربت جام مجهز به مخزن ذخیره اکسیژن مایع است که در مواقع ضروری اکسیژن مورد نیاز بیمارستان را تامین می کند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد: تربت‌جام جز محدود شهرستان های است که کارخانه تولید اکسیژن دارد که با حمایت مدیر عامل کارخانه در زمان بحران کرونا کمبود اکسیژن نداشتیم واکنون هیچ گونه دغدغه‌ای در جهت کمبود اکسیژن در شرایط کنونی نداریم.

 دکتر افکار بیان کرد: هدف ما خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به مردم منطقه جام است و سلامت مردم اولویت اول همه ماست و افتتاح پروژه ها با جمعیت کم و با رعایت دستور العمل های بهداشتی انجام می شود.

روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشکده علوم پزشکی تربت جام


( ۱ )

نظر شما :